Tygrysek
Wirtualni opiekunowie:

Pani Dagmara S.
Pani Elżbieta K.
Pani Aleksandra S.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Tygrysek urodził się około 2015 roku. Jest spokojnym, nieco rozmarzonym miśkiem. Ponieważ lubi łapać ciepłe promyki całą swoją powierzchnią, większość czasu spędza w dobrze nasłonecznionych miejscach. Tygrysek jest indywidualistą. Jak prawdziwy kot – chadza swoimi ścieżkami. Nie brata się zbytnio z pozostałymi mieszkańcami Mruczarni, a nas umie sobie podporządkować. To on decyduje, czy jest już pora na mizianie, czy głaszczemy za szybko, czy za wolno i jak długo możemy to robić.
Spośród wszystkich aktywności fizycznych, Tygrys najbardziej lubi niespieszny marsz od miseczki do miseczki.
Szukamy dla niego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kocurek jest wykastrowany i zaszczepiony, testy FIV/FeLV ma ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Tygrysa, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kocurka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!