Tygrysek

Tygrysek

Data publikacji: 23.04.2020

Tygrysek urodził się około 2015 roku. Jest spokojnym, nieco rozmarzonym miśkiem. Ponieważ lubi łapać ciepłe promyki całą swoją powierzchnią, większość czasu spędza w dobrze nasłonecznionych miejscach. Tygrysek jest indywidualistą. Jak prawdziwy kot – chadza swoimi ścieżkami. Nie brata się zbytnio z pozostałymi mieszkańcami Mruczarni, a nas umie sobie podporządkować. To on decyduje, czy jest już pora na mizianie, czy głaszczemy za szybko, czy za wolno i jak długo możemy to robić.
Spośród wszystkich aktywności fizycznych, Tygrys najbardziej lubi niespieszny marsz od miseczki do miseczki.
Szukamy dla niego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kocurek jest wykastrowany i zaszczepiony, testy FIV/FeLV ma ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Tygrysa, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kocurka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!