Twist
Data publikacji: 14.07.2019

Jestem Twist. Mam brata i siostrę, ale nie wiemy, kto jest najstarszy, a kto – najmłodszy. Wiemy za to, kto jest najbardziej biało-rudy. Ja! I wiemy też, kto najbardziej lubi jeść. Też ja!!

Jestem podobno duży jak na swój wiek, ale mi to wcale nie przeszkadza. Duże jest fajne – tak mówią ciocie. Mówią, że dużo kota do kochania to dobrze. Że lepszy kociak za duży, niż kociak za mały. No to ja będę duży. Nie będę smucić moich cioć. A poza tym, wypukły brzusio jest bardzo przydatny. Mój braciszek często kładzie na nim łepetynkę, gdy sobie śpimy, a siostra boksuje w niego tylnymi łapkami podczas kotłowania. Brzusio sprężynuje wtedy jak należy. Wszyscy są pod wrażeniem! A ciocie, jak zaczną go miziać, to oderwać się nie mogą. Robota leży, goście czekają, woda gwiżdże, a one nic! Miziają mój brzusio jak opętane!

Twist urodził się w maju. Jest zdrowy, zaszczepiony, ma czip i książeczkę zdrowia. Szuka domku sam, jako towarzysz dla innego młodego kotka lub w dwupaku z rodzeństwem.

Jeśli jesteście zainteresowani maluszkiem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Twista wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!