Tosia

Data publikacji: 31.07.2022

Tosia to bardzo drobna i delikatna kicia, której życie nie oszczędzało 😿. Koteczka nie ma tylnej łapki i nie należy już do najmłodszych. Nie wiemy jak długo mieszkała na dworze, ani jak to się stało, że nie ma tej biednej nóżki. Nie wiemy od jak dawna szukała jedzonka w śmietnikach i bezpiecznego miejsca do spania ⛈ zanim trafiła do fundacji. Jednak mimo wszystko, ona nadal lubi ludzi i z ciekawością wodzi za nami spojrzeniem, podczas naszej codziennej krzątaniny. Zaś pomiziana pod bródką lub za uszkiem odpala swój cichutki traktorek, przechyla główkę i robi się mięciutka i szczęśliwa.

Tak, Tosia ze względu na swoją przeszłość bywa czasem nieco płochliwa, jednak wystarczy spokojny głos oraz przyjazne i powolne ruchy, żeby ta maleńka istotka się zaciekawiła i wyciągnęła nosek w kierunku gościa 🥰.

Z innymi kotkami dogaduje się bez zbędnych słów. Jest łagodna i spokojna. Większości dnia przesypia zwinięta w kuleczkę na jakiejś zacisznej półce.

Kicia urodziła się około 2013. Jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona, testy na FIV i FeLV ma ujemne. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jesteśmy w Łodzi.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ ✅.
☎ W razie pytań możecie dzwonić między 11:00 a 19:00. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Patrycja – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Tosię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł) 💝. To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła!