Tigi

Data publikacji: 06.11.2019

Cześć jestem Tigi. Ciocia mówi, że prawdziwy ze mnie koci przystojniak, bo mam pręgowane futerko i czarne pędzelki na czubkach uszu. Mówi też, że jestem super grzeczny i że mały żarłok ze mnie, ale to akurat dobrze, bo nigdy nie wybrzydzam i na pewno wyrosnę na pięknego i dorodnego kocura.
Ja sam lubię wspinaczki po drapakach i zabawy z piórkiem. Po zabawie zawsze wskakuję cioci na kolanka, ona wtedy mnie drapie za uszkiem i pod bródką, a ja wtedy głośno mruczę. I tak sobie leżymy razem z moim braciszkiem i dorosłymi już kotami cioci.
Tigi ma ciepły charakter, lubi spędzać czas z człowiekiem i z innymi kotami. Cudownie mruczy, jest bardzo cierpliwy: bez miauknięcia sprzeciwu zjadał wszystkie leki, które dostawał podczas infekcji. Jest bardzo odważnym kotkiem – nie straszny mu dźwięk odkurzacza. Perfekcyjnie korzysta z kuwety.
Kocurek dogaduje się z braciszkiem Zigim, więc chętnie oddamy je w dwupaku lub do takiego domu, w którym mieszka już kotek, który będzie kompanem do zabaw i odkrywania świata.
Tigi ma około czterech miesięcy, jest zdrowy odrobaczony oraz zaszczepiony, ma czip.
Jeśli jesteście zainteresowani, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Tigiego wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli ).