Tiana

Data publikacji: 03.12.2021

Tiana to słodka, przebojowa kicia. Drobniutka, chudziutka i bystra niczym iskierka. Jej patyczakowate łapki przebierają bardzo szybko, gdy Tiana zerwie się do zabawy, bo usłyszała świst fruwających rzemyczków albo odgłos upadającej piłeczki.
Mała lubi dobrze zjeść i długo pospać. Zasypia bardzo szybko i mocno, czasem zaraz po zabawie, przytulona do upolowanej piłeczki albo na szeleszczącym tunelu.
Inne koty jej w niczym nie przeszkadzają. Może i chętnie by się z którymś pobawiła, ale w naszym tłoku, ciężko wyczuć kto chce ją pożreć, a kto pokotłować w przyjaźni. Mała ma dopiero kilka miesięcy, więc nic dziwnego, że szuka przyjaciół do zabawy.
Tiana urodziła się w marcu 2021 roku. Przyszła do nas z silną infekcją, którą wyleczyliśmy, jednak malutka ma jeszcze obniżoną odporność, nawracający katar i błyszczące oczka. Za jakiś czas, w sprzyjających okolicznościach, wszystko powinno się unormować.
Tiana jest wykastrowana, zaszczepiona i gotowa by iść na swoje. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Fajnie jakby były w nim jakieś miłe koty, które się trochę pobawią z dzieciakiem.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://www.przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Tianę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!