Telma

Telma i Luis przeprowadzili się do wspólnego domku! Oto historia Telmy…

Telma to niezwykle spokojna młoda dama, która przepada za towarzystwem człowieka. Chętnie nadstawia łebek, brzuszek, łapeczki i plecki. Cała się nadstawia i aż się trzęsie z wrażenia na widok zbliżającej się do niej ręki. Obecność człowieka sprawia, że koteczka czuje się bezpieczna i szczęśliwa.
Jak się na nią patrzy, na ten jej spokój i delikatność, to od razu człowiek robi się spokojny i zrelaksowany. Telma to taki kot – Zen. Dobry na ludzkie, skołatane nerwy.
Telma toleruje inne koty. Jest łagodna i zrównoważona. Nic i nikt nie może wyprowadzić jej z równowagi. Gdy dzieje się za dużo, po prostu znajduje spokojny kąt z dala od kocich awantur i szaleństw i zasypia czekając na moment, gdy pojawi się człowiek, a ona na powrót będzie mogła cieszyć się jego bliskością.
Telma podzieli się swoim wewnętrznym spokojem, swoją wdzięcznością, odda wiele kociego dobra, a serce człowiekowi odda w całości. Koteczka czeka na domek. Taki zwykły, spokojny i ciepły jak ona sama.
Kocica jest zdrowa (testy na FeLV i FIV ma ujemne), wykastrowana i zaszczepiona. Urodziła się prawdopodobnie na początku 2019 roku.