Tegan

Data publikacji: 06.11.2019

Tegan, gdy tylko dojrzy człowieka, zrywa się z posłanka i leci by pomruczeć na „dzień dobry”. Przysiada na tylnych łapkach, przekrzywia głowę i czeka na rozwój akcji. Jeśli my nie mamy akurat ochoty na zabawę wędką, Tegan okrąża nas, ociera się przymilnie, a w końcu obala tak, że przylega bokiem do naszego boku. I mruczy… Czasem, gdy ktoś jest wybitnie niemrawy lub zatroskany – Tegan urządza galopadę, by pobudzić dobrą energię wokół smutaska.
Kotka najbardziej lubi mizianie po łepku i w okolicach uszek. Można głaskać też po brzuszku, pleckach i bliżej ogonka, lecz wtedy, po chwili zaczyna delikatnie podgryzać i chwytać łapkami dłoń śmiałka. Zaś gdy się zdarzy tak, że Tegan komuś zaufa, pozwala się wziąć na ręce i wtula w szyję niczym najprawdziwszy przytulasek.
Tegan ma około 4 lata. Obecność innych kotów jej nie przeszkadza. Raczej jest nimi zaciekawiona, a gdy o kimś wie, że lubi warczeć i pacać – omija go szerszym łukiem. Tegan jest zdrowa, wykastrowana, testy białaczkowe ma ujemne. Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani małą, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Tegan wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!