Suzuki

Malutki ma już własny domek! Oto historia Suzukiego…

Cześć jestem Suzuki. Mam już 4 miesiące i umiem dużo rzeczy 🤓. Mieszkam u cioci Weroniki wraz z siostrzyczką Mazdą i podobno to jakaś szkoła dobrych manier czy coś 😺. Ciocia mówi, że idzie mi całkiem dobrze. Szczególnie jeśli chodzi o naukę radzenia sobie ze strachem, to podobno jest już prawie idealnie 😻. Prawie!

Czasami się przestraszę głośnych dźwięków, odkurzacza, psów za oknem i kogoś nowego, kogo nie znam 😱. Wtedy chowam się za innym kotkiem, albo pod kanapą. Ale ciocia mówi, że to normalne, że przecież dopiero się uczę 🤷♀️. I wiecie, co zauważyłem?

Że gdy ciocia ma coś dobrego do jedzenia lub jakąś fajną zabawkę, to wtedy się niczego nie boję 🦁. Głośno wołam, mruczę i ocieram się o nogi. Robię słodką minkę, a wtedy ciocia mówi, że jestem bardzo bystrym i mądrym kotkiem. Lubię tę szkołę 👩🏫. Mam dużo czasu na zabawę i spanie i dostaję same nagrody.

A ciocia Weronika mówi jeszcze, że już jestem gotowy, żeby zamieszkać w swoim prawdziwym domku 🏠. Bardzo bym chciał w tym nowym domku zamieszkać razem z innym kotkiem, który czasem ze mną poszaleje i pouczy mnie jak żyć 🐈.

Suzuki jest już zaszczepiony, urodził się w maju 2022. Ma książeczkę zdrowia i czip.