Siena

Data publikacji: 28.11.2021

Siena to pieszczoszka i przytulasek. Słodka kluseczka i żarłoczek. Codziennie rano, gdy już się przecknie i nas dojrzy, biegnie by się przywitać. W pośpiechu otrzepuje sen z koniuszków uszu, przygładza wibrysy i zapuszcza mruczando na całą kociarnię. Wzięta na ręce wtula się całym ciałkiem i ugniata nasze swetry, bluzy, a czasem i… powietrze.

Takie koty jak ona źle znoszą samotność w kociarni. Trudno pogodzić im się z tym, że muszą walczyć o uwagę człowieka. Że nawet gdy jesteśmy, to tylko na chwilkę.
Siena przesypia większość dnia w kuchni na podusi. Uaktywnia się, gdy my nadchodzimy, gdy miziamy i snujemy swoje nudnawe opowieści.

Urodziła się w 2018 roku. Jest zdrowa zaszczepiona i wykastrowana. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem, w którym nie mieszkają inne koty, ponieważ Siena nie umie odnaleźć się w ich obecności.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Sienę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!