Serafin- senior szuka domku

Serafin- senior szuka domku
Data publikacji: 20.11.2018

Burasek Serafin to nasz fundacyjny koci senior, który zamieszkiwał jedno z łódzkich podwórek jako kot wolno żyjący dokarmiany przez karmicielkę.Serafin pewnie by tam został do końca swoich dni, gdyby nie fakt, że się pochorował i trafił na leczenie do fundacyjnego szpitalika. Podczas leczenia nie przejawiał cech kota dzikiego. Okazał się być raczej miziakiem spragnionym kontaktu z człowiekiem, dlatego postanowiliśmy szukać mu nowego domku.

Serafin to przeuroczy i bardzo przyjacielski kocurek, który lubi się łasić do człowieka i zwracać na siebie uwagę. Jak tylko wchodzimy do pokoju, gdzie zamieszkuje, od razu przychodzi, by otrzymać porcję głasków. Swoimi zielonymi ślipiami wpatruje się w człowieka jak w obraz, jakby chciał powiedzieć – Tylko na mnie patrz, tylko mnie kochaj! <3 Serafin mieszka z kilkoma innym kotami, z którymi nie wchodzi w konflikty.

Zaaklimatyzował się bezproblemowo w Mruczarni i mamy nadzieję, że tak samo będzie w nowym domku.

Szukamy dla Serafinka nowego kochającego domku, w którym zostanie nowym członkiem rodziny, a dla nowego Opiekuna stanie się oczkiem w głowie. Serafin po tylu latach tułaczki po ulicach zasługuje na wszystko, co najlepsze i na to, by jesień życia spędzić w atmosferze pełnej miłości i spokoju.

Serafin ma około 8-10 lat. Jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony, testy FeLV i Fiv ujemne, jest zaczipowany i ma książeczkę zdrowia.

Warunkiem adopcji jest zabezpieczenie balkonu/okien oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, prosimy o kontakt: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny (po godz. 16:00) z: Magdą 509 581 758 lub Agą 604 268 143.

A może chcielibyście adoptować Serafina wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę nie mniejszą niż 30zł.

To jak? Serafin może na Was liczyć? Do dzieła! ❤

SONY DSC

IMG_8332

SONY DSC