Rydz

Data publikacji: 01.12.2019

Amator kartonów i tektur wszelakich, miłośnik miziania, mistrz mruczenia i ugniatania… Rydzyk. Kocurek znaleziony na jednym z łódzkich osiedli… Czasem prześpi cały dzień na parapecie a czasem, chodzi i miuncy, że mu się nudzi. Rydzyk ma około roku, jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Z innymi kotami dogaduje się w miarę dobrze, chociaż zdarza mu się jeszcze czasem niepotrzebnie na kogoś zdenerwować… Lecz wierzymy, że to minie, ponieważ młody jest u nas dość krótko, a do tego kotów w takiej ilości na pewno nigdy wcześniej nie widział…
Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Rydza wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!