Rupert

Data publikacji: 31.10.2019

Rupert ma około pół roku. Jest kochanym przytulaśnym pieszczoszkiem. Jak wejdzie na kolana – zgonić go ciężko. Uwielbia się wtulać, miziać i kokietować. Innym kotom z naszego przedszkola rozdaje buziaki na prawo i lewo. Jest ciekawski i zabawowy. Gdy nie zwracamy na niego uwagi – podbiega, przysiada i wpatruje się wyczekująco w nasze oczy. Hipnotyzuje: „Weź-mnie-na-ręce-weź-mnie-na-ręce-kochaj-mnie-całuj-i-psytulaj”
Szukamy dla małego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Nasz bohater jest już po obowiązkowych szczepieniach, ma książeczkę zdrowia i czip. I czeka…
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Ruperta wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!