Ronin

Data publikacji: 08.02.2021

Ronin to bardzo spokojny i nieco nieśmiały kocur. Większość czasu spędza na swoim ulubionym fotelu zwinięty w kuleczkę. Można go wtedy pogłaskać, pomiziać za uszkiem i powiedzieć kilka słów o problemach w pracy… On wysłucha, pomruczy kojąco i przyśnie sobie cały zadowolony. A gdy zadzieje się coś ciekawego, gdy usłyszy odgłosy zabawy, przyjdzie, przysiądzie, popatrzy chwilkę przechylając łepek, by po chwili pogalopować za fruwającymi rzemyczkami i wywinąć niejedno salto…
Ronin całe życie mieszkał na dworze, całe życie w brzuszku mu burczało, więc u nas, gdzie jedzonka jest pod dostatkiem, nie umie się powstrzymać przed czyszczeniem miseczek po innych kotkach.
Kocurek bardzo lubi towarzystwo innych kotów. Nie ma nic przeciwko wspólnym drzemkom czy wyskokom do jednej wędki. Jest kochany i bardzo dzielny. Jedyne czego mu do szczęścia brakuje to prawdziwa miłość i troska człowieka.
Ronin urodził się około 2012 roku. Jest zdrowy (FIV/FeLV – ujemne), zaszczepiony i wykastrowany. Szukamy dla niego spokojnego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie między godziną 11 i 18 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Ronina wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!