Rolcio
Data publikacji: 13.06.2019

Jestem Rolcio. Ciotki sprzeczają się w Mruczarni czy jestem bardziej piękny, czy bardziej mądry. Bardzo miło słuchać tych kłótni, lecz gorzej, że ja sam też nie jestem pewien, jak to ze mną jest. Czasem czuję, że jestem bardziej piękny, a czasem – bardziej mądry. A czasem to ani to, ani to, bo jak coś mnie najdzie i pomoczę łapę w wodzie, a potem pójdę do kuwety i oblepię się żwirem… To wiecie: głupi i brzydki. Ale ciocie mnie wtedy biorą, wyskubują zaschnięte kulki z mojego futerka, całują po uszkach i mówią, że kochany głupolek jestem. I wtedy też jest bardzo miło.

Oprócz wymyślania pomysłów i tulenia do ciotek, lubię jeszcze zabawy z innymi kociętami, które ze mną mieszkają. Mam siostrę i brata i dwie fajowe koleżanki. Kotłujemy się, ganiamy, przez okno wyglądamy i wspinamy się na wysokości. Wszystko robimy bardzo szybko, z werwą i pełnym przekonaniem o słuszności wykonywanych czynności. Wiadomo.

Rolcio ma około 3 miesięcy. Jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia i czip. Szukamy dla niego domku, w którym mieszka już inny futerkowiec, z którym Rolcio mógłby się bawić.

Jeśli jesteście zainteresowani maluchem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.