Rogal

Data publikacji: 05.10.2021

Rogal to przylepka nad przylepki. Wzięty na ręce mruczy głośno i radośnie. Jest taki mięciutki, cieplutki i spokojny, że człowiekowi się coś w sercu robi, gdy go tuli…
Pobawić, pobiegać i poszaleć Rogal też lubi. W końcu to jeszcze młodzież i ruchu potrzebuje, ale jak go najdzie ochota na mizianki, to traktorek zapuszcza na całego i robi się bardzo, ale to bardzo słodziutki…
Kotek ten ma też to do siebie, że dość szybko zasypia. Podczas miziania tak łatwo się rozluźnia, że odpływa już po 2 minutach. No i wtedy człowiek jest uziemiony na dłuższy czas. Bo wiadomo, że kota budzić nie wolno.
Rogal jest zdrowy i zaszczepiony. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Jest przyjaźnie nastawiony do innych kotów. Urodził się w kwietniu 2021. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Rogala wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!