Regina

Data publikacji: 27.07.2020

Reginka urodziła się w 2003 roku. Jest wrażliwą, dystyngowaną kicią, o nienagannych manierach.
Uwielbia wygrzewać się w ciepłych miejscach tak bardzo, że nawet w upalne dni poszukuje plamy słońca w pobliżu okna i rozkłada się w niej jak długa i szeroka. Życie Reginy w Mruczarni upływa na spaniu, co ułatwia jej fakt, że słuch ma bardzo słaby. I paradoksalnie, z jednej strony to dobrze, bo staruszka jest wyspana jak mało kto, ale z drugiej – łatwo ją przestraszyć, ponieważ nie słyszy, że się do niej zbliżamy i jest zaskoczona dotykiem lub naszym widokiem w bliskiej odległości. Podskakuje wtedy na posłanku, odbiega kawałek i przygląda się nam bardzo zadziwiona. Oczywiście my się uczymy jak z nią postępować i w miarę upływu czasu docieramy nasze wzajemne relacje.

Reginka lubi gdy ją miziamy delikatnie po grzbiecie i w okolicy ogonka. Mruczy wtedy bardzo delikatnie, robi baranki i wachluje swym pięknym, czarnym ogonkiem. Z innymi kotami kicia dogaduje się bez zbędnych słów. Jest ugodowa i łagodna.

Regina jest wykastrowana, mimo wieku ma dobre wyniki krwi i jest zdrowa, a testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi okna i balkonem.

Jeśli chcielibyście podarować jej miłość i dać schronienie na ostatnie lata życia, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować Reginkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!