Pozdrowienia od Jamajki i Madagaskara

Pozdrowienia od Jamajki i Madagaskara
Data publikacji: 4.06.2019

Zastanawiacie się, co słychać u Jamajki i Madagaskara? Koniecznie przeczytajcie wiadomość, jaką otrzymaliśmy od Pani Agnieszki!

„Szanowni Państwo. W imieniu całej rodzinki pragnę podziękować wszystkim za możliwość adopcji dwóch cudownych kotków. 15-05-2019 r. do naszej rodziny dołączyli Madagaskar i Jamajka. Kociaki zaadaptowały się dość szybko do nowego domu.

Na początku bardzo nieufne z każdym dniem przekonywały się o naszych dobrych intencjach. Minęły dwa tygodnie i jak mawia mój trzynastoletni syn – „Koty rządzą „- oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

To przecudowne, bardzo przyjazne i mądre kocie rodzeństwo Codziennie przynoszą nam wiele radości. Obdarzyły nas zaufaniem i zrobimy wszystko żeby ich nie zawieść.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i cieszymy się, że istnieją takie miejsca jak Wasza Mruczarnia. Życzymy Państwu powodzenia i wielu sukcesów w pracy.”

Byliśmy przekonani, że Jamajkę i Madagaskara czekają same słoneczne dni – nie pomyliliśmy się ani trochę! 🌞 Serdecznie dziękujemy za wieści i miłe słowa. Nie mogliśmy marzyć o lepszym domku dla naszych kociaków! 💚