Podziękowania za dary dla ukraińskich zwierząt

Podziękowania za dary dla ukraińskich zwierząt

Data publikacji: 03.05.2022

Pięknie dziękujemy Wam za dary przekazane dla ukraińskich zwierząt 🐶🐱. Zbiórka już jest zakończona. Rzeczy rozdzielone, popakowane i częściowo rozesłane przed majówką. 600 kg karmy wysłaliśmy do weterynarzy 👩
⚕, którzy mimo okropnie trudnych warunków starają się leczyć bezdomne i schroniskowe zwierzęta w Charkowie i okolicy 💪. Oddzielnym transportem wysłaliśmy do nich także specjalnie dla nich zamówione lekarstwa i preparaty weterynaryjne 🩹💉💊.

Pozostała karma, akcesoria i tekstylia pojadą na Ukrainę z przyjacielem naszej wolontariuszki 🚚. On jeździ w okolice Odessy i rozwozi jedzenie do miejsc, w których są głodne psy i koty 😿. Zdjęcia sierściuszków widoczne w poście są od niego, z poprzedniego wyjazdu, na który także zabrał karmę ze zbiórek fundacji. Jedzenie przez Was podarowane 💟.

Jeszcze raz z całego serduszka dziękujemy za pomoc 💝. Jesteśmy wzruszeni Waszą hojnością i tym, że zawsze możemy na Was liczyć. Że Wasze serca są tak wrażliwe na krzywdę bezbronnych istot dotkniętych tym wielkim nieszczęściem jakim jest wojna 😔.