Papaja

Data publikacji: 04.06.2021

„Jestem Papaja i mieszkam w kociarni. Kocham się bawić, ścigać i fikać fikołki. Spać za bardzo nie lubię, ale czasem tak mnie zmaga, że nie mam siły i zasypiam na siedząco lub leżąco z uniesioną głową. Nie wiem, o co chodzi z tym spaniem. Po co ono komu potrzebne, skoro takie nudne i kotom mięśnie rozluźnia? Koty powinny biegać i skakać pod niebo, powinny ciągle być w ruchu i w locie. A nie… No, ale póki co, nie mam na nie sposobu. Odwalam to spanie byle jak, a potem lecę dalej ile sił w łapach.”

Papaja ma około 8 miesięcy. Jest drobniutka, lecz puchata. Jak przystało na zdrowe dziecko, uwielbia się bawić i brykać. Jak nie bryka, to znaczy że śpi albo je. Tak, żeby leżała bez ruchu, bez celu, bez sensu z otwartymi oczami, to się raczej nie zdarza. Aktywność to jej drugie imię. Papaja lubi też się poprzytulać i pomiziać. Mruczy pięknie, ogonkiem wachluje i w ogóle, jest cudowna. Tak, nie jesteśmy obiektywni, jesteśmy w niej zakochani i nic na to nie poradzimy.
Kicia jest wykastrowana, zaszczepiona i zdrowa. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Inne koty lubi, czuje się wśród nich, jak ryba w wodzie. Kotka przebywa w Łodzi. Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Papajki, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. Jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, a w weekendy Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
A może chcielibyście adoptować ją wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!