Orestes jest po kontroli

Orestes jest po kontroli

Data publikacji: 16.01.2023

Orestes w ostatnim czasie dostawał leki wspierające pracę narządów w brzuszku i w końcu przyszła pora na kontrolę jego stanu 👩⚕. No i, gdybyśmy spojrzeli na same badania krwi, to Orestes jest całkiem zdrowy 💪. Zarówno parametry trzustkowe, jak i wątrobowe mieszczą się w granicach normy. Nerki też w porządku, jedynie ilość leukocytów jest nieco podniesiona i wskazuje na stan zapalny.

Jednak USG jamy brzusznej nadal nas mocno niepokoi 😔. Stan jelit się poprawił, ale trzustka ciągle jest rozrośnięta i zmieniona, a węzły chłonne — bardzo powiększone.

Orestes w dalszym ciągu otrzymywał będzie leki na poprawę pracy trzustki, osłonowe na wątrobę, probiotyki oraz doraźnie — rozkurczowe i przeciwbólowe 💊. Całkiem możliwe, że zestaw ten zostanie z nim już do końca jego dni.

Na zdjęciach widzicie Orestesa u fryzjera, ponieważ ani on sam, ani my nie mogliśmy poradzić sobie z jego kołtunami na zadku. I choć na zdjęciu wygląda na wystraszonego, to na co dzień jest bardzo miłym kotkiem, który lubi się tulić, miziać i wie, jak bez pytanki wdrapać się na ludzkie kolanka 🥰.

Z serduszka dziękujemy Wam za pomoc w zbiórce na jego leczenie ❣️. Dzięki Wam możemy zapewnić mu wszystko, czego potrzebuje. Jesteście kochani 💕.