[Ogłoszenie grzecznościowe] Niepełnosprawny Rudzik szuka domu

[Ogłoszenie grzecznościowe] Niepełnosprawny Rudzik szuka domu

Data publikacji: 25.11.2019

Rudzik jest wspaniałym, charyzmatycznym i bardzo przytulaśnym kotem. Przygarnęła go babcia przyjaciela, po tym jak przyplątał się do nas na grzybach, a nikt z mieszkańców wioski nie przyznawał się do niego. W lipcu jednak Rudi zniknął na dwa dni. Babcia znalazła go przy drodze – niestety, tylne łapy miał bezwładne.

Po skomplikowanej operacji kręgosłupa i rehabilitacji osiągnęliśmy stan w którym kotek chodzi, jednak trzeba mu trzymać pupę, której nie jest w stanie sam tak długo trzymać w powietrzu. Konieczna jest w związku z tym pomoc przy wysikiwaniu. Wypróżnia się sam – w momencie podtrzymania go.

Kotek ma szanse na chodzenie i odzyskanie możliwości sikania – na to wszystko potrzeba jednak czasu, którego my nie mamy. Dobrze reaguje na obecność dzieci i chętnie bawi się z innymi kotami. Włożyliśmy w Rudiego i jego leczenie ogromną ilość serca i wysiłku. W ymaga on jednak opieki, której my nie jesteśmy w stanie mu zapewnić, ponieważ nie posiadamy do tego warunków i możliwości. Jesteśmy zmuszeni więc znaleźć mu dom pełen miłości i uwagi, na którą zasługuje.

Jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby finansowe: wyżywienie, żwirek, pieluchy (w czasie dłuższej nieobecności – powyżej 3 godzin – zakładamy Rudiemu pieluchę), leki, rehabilitację, lekarza. Wszystko czego kotek będzie potrzebował.

Oferujemy także opiekę nad kotkiem, jeśli przyszli właściciele chcieliby np. wyjechać na wakacje. Nie chcemy, aby kotek stał się w jakimkolwiek stopniu problemem. Mamy nadzieję na odzew kogoś o wielkim sercu do zwierząt. Chętnie udzielimy większej ilości informacji.

Kontakt: 725 144 703