[Ogłoszenie grzecznościowe] Ariel, Wojtek i Fraszka

[Ogłoszenie grzecznościowe] Ariel, Wojtek i Fraszka
Data publikacji: 4.02.2019

Czasem jest tak, że jest dom, jest kochająca właścicielka, ale ten dom to kamienica, przeznaczona do rozbiórki a właścicielce zapewniono malutkie lokum w bloku.
Jak pomieści swoich 6 ukochanych kotów? Co gorsza, nowe warunki mieszkaniowe nie są korzystne finansowo i opieka nad całą szóstką przerasta obecne możliwości właścicielki. Może zostać jeden kot, maksymalnie – dwa. Pozostałe muszą znaleźć nowy dom. Może z Waszą pomocą? Może któryś skradnie Wasze serce?
Koty są zdrowe, choć przeszły swoje. Tym bardziej będą wdzięczne za nowy dom. Świetnie dogadują się z innymi kotami.
W końcu dotychczas tworzyły zgodne stado. Obaj chłopcy są kastrowani, Fraszka jest wysterylizowana, koty mają książeczki zdrowia.
Kontakt:
p. Magdalena 603 257 682
Max 796 518 031

Wojtek Zagłobiaczek
(ur. 27.09)
Dwuipółletni kot szuka domu. Wojtuś to miłośnik psów, gdy inne uciekają w popłochu na widok szczekającego yorka, ten dzielny kocur trąca nosem owczarki niemieckie na przywitanie. Kot radzi sobie z jednym w pełni sprawnym okiem, gdyż na drugim ma zaćmę. Dla Wojtka to jednak nie przeszkoda – aktywnie się bawi, wchodzi w interakcje z innymi kotami. Czasami przy szybszych ruchach ręką płoszy się przez brak pełnej widoczności, lecz gdy się upewni, że nie ma wokół zagrożenia, szybko wraca do człowieka. Jest to uosobienie kociej łagodności. Kot pozwoliłby człowiekowi zawiązać się w supeł. Nigdy nie wyciąga pazurów, ani w zabawie, ani w jakiejkolwiek innej sytuacji. Uwielbia się przytulać do człowieka i często prosi o swoją dawkę miłości, zaczepiając łapą o dłoń przechodzących osób.
Jest wykastrowany i w pełni zdrowy.

Fraszka
Seniorka szuka domu. Kotka jest bardzo delikatna i łagodna. Niestety, długo przyzwyczaja się do nowych ludzi i otoczenia, przez co na początku jest bardzo ostrożna i bojaźliwa, lecz z biegiem czasu ośmiela się coraz bardziej. Nie jest natarczywa w prośbach o pieszczoty i bardzo docenia czas poświęcony na jej głaskanie.
W przeszłości rok w rok miała młode, lecz już jest wysterylizowana. Jest w pełni zdrowa. Nie jest mocno aktywnym kotem z racji na wiek, ale bywa że najdzie ją na psoty i zabawy z innymi kotami.

Ariel
Dwuletni, kastrowany kot szuka domu. Arielek spadł kiedyś z dachu i musiał przejść operację tylnych łapek. Teraz to jednak tylko złe wspomnienie a Arielek cieszy się pełnią zdrowia i tylko do dzisiaj nie lubi, gdy się go dotyka po nóżkach. Jest bardzo aktywny i uwielbia się bawić. Jeśli zauważy okazję, by wejść na kolana, na pewno skorzysta. Ariel jest bardzo towarzyski i ubóstwia obecność człowieka.

Agatka, Kruszynka, Wojtek

Wojtek z Kruszynką

Wojtek

Ariel

Fraszka

Wojtek