Nolan

Data publikacji: 23.12.2021

Nolan to słodki, gapciowaty przytulasek. Z racji na młody wiek i nieciekawą przeszłość — jest jeszcze drobniutki, leciutki jak piórko, a w jego futerku tu i tam, co jakiś czas, znajdujemy kołtunki. Nolan ma dłuższe futerko i ciężko jest mu utrzymać je w należytym porządku. Ale jesteśmy pewni, że z upływem czasu, z racji że kotek już nie mieszka na dworze, jego futro zrobi się jeszcze piękniejsze, a mały w końcu się domyje…
Nolan w kociarni jest lekko przytłoczony dużą ilością innych kotów, bo prawdopodobnie nigdy ich tylu naraz nie widział. Jednak, gdy tylko dojrzy wśród nich człowieka z wyciągniętą do niego ręką, od razu biegnie …jak po wybawienie. Uwielbia by go miziać, tulić i całować po umorusanych uszach. Przetacza się z boku na bok, ogonkiem wywija i mruczy z całych sił. Uwielbia także wszystkie kocie zabawy w stylu wyskoków za piórkami i turlania piłek po podłodze.
Nolan urodził się w kwietniu 2021 roku, jest wykastrowany, zaszczepiony i gotowy by iść na swoje. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Nolana wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!