Nikolas

Nikolas

Data publikacji: 28.07.2020

Nikolas wraz ze swoim rodzeństwem: Luną oraz Malfojem zostali znalezieni kilka tygodni temu w wysokiej trawie, przy rurach grzewczych w Ozorkowie.
Maluchy były w pełni oswojone, co wskazywało na ewidentne porzucenie. Nie miałyby żadnych szans na przeżycie, gdyby ich krzyk nie zaalarmował przypadkowego przechodnia.

Nikolas trafił do naszego domu tymczasowego, gdzie nauczył się wzorowo korzystać z kuwety oraz spożywać pokarm stały. Kocurek urodził się na początku maja bieżącego roku.
Nikolas to urodzony myśliciel. Czasami wysiłek intelektualny jest tak duży, że brakuje mu siły na zabawę i psoty z rodzeństwem. Szczęśliwie, często robi sobie przerwy w swoich rozważaniach i w pełni poświęca uwagę bieganiu, skakaniu oraz polowaniu na szeleszczące zabawki. Nikolas zdaje się być najbardziej dojrzały ze swojego miotu. W każdej rodzinie znajdzie się swojego rodzaju ‘mądrala’. Kocurek po każdym posiłku, czy psotach kładzie się wygodnie z łebkiem opartym na łapkach i myśli… może myśli właśnie o Was?

Nikolas jest dwukrotnie odrobaczony oraz dwukrotnie zaszczepiony, posiada czip oraz książeczkę zdrowia.
Adopcja najchętniej w dwupaku, z którymś z rodzeństwa lub do towarzystwa innego kociaka w domu.

W przypadku zainteresowania adopcją, prosimy o wypełnienie ankiety: https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ albo o kontakt telefoniczny z Agą: 604 268 143, Natalią: 519 192 799 lub Magdą: 509 581 758.
Szukamy domku niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli Nikolas nie może być członkiem Twojej rodziny, lecz skradł Twoje serce – możesz adoptować go wirtualnie.
To bardzo proste – wystarczy zgłosić nam mailowo na adres wirtualki@przytulkota.pl gotowość, by zostać wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł – to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.
Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale w Fundacji potrafimy je zamieniać w koci dobrobyt.

W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota.
Dziękujemy w imieniu Nikolasa i pozostałych podopiecznych!