Neti

Data publikacji: 10.12.2021

Neti to miziaczek nad miziaczki. Koteczka, która wie czego chce i nie ma problemu, by o to poprosić. Pierwsza z całego stadka podbiega do nas na „dzień dobry”. Zagląda głęboko w oczy i mówi cichutkie: „miau – dobrze, że jesteś”. Tak sobie to tłumaczmy… Chociaż ona pewnie mówi „miau – a gdzie jedzonko?” W każdym razie Neti lubi, gdy ją miziamy, tulimy i całujemy po uszkach. Lubi to NAWET gdy jest najedzona. Jest cała mięciutka i puchata – jakby stworzona do przytulania.
Z innymi kotami się dogaduje, chociaż pewnie nie obraziłaby się, gdyby miała trochę więcej przestrzeni niż w naszej zatłoczonej kociarni.
Piłeczki, pluszaki i wędki jej nie interesują, jednak to może się zmienić, gdy trafi do kochającego domku. Czasem tłok sprawia, że koty nie chcą brykać i szybować, bo nie lubią lądować na czyichś łepetynkach…
Neti jest zdrowa i wykastrowana. Urodziła się prawdopodobnie około 2017 roku.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Neti wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!