Mufka
Data publikacji: 27.10.2018

Mufka ma ok 9 miesięcy. Gdy trafiła pod opiekę fundacji, była przerażonym stworzonkiem bojącymi się własnego cienia. Nie znała kojącego dotyku ludzkiej ręki i spokojnego głosu. Wszystkiego musiała się nauczyć. Tego, że kuweta służy do siusiana a nie do spania, że nie zabraknie jedzonka w miseczce, że ręka człowieka nie robi krzywdy. Mufka zrobiła duże postępy socjalizacyjne i już się nie boi. Zaufała i czuje, że człowiek może być dobry. Czasami przypomina sobie o jakiś ukrytych strachach, ale wędka z piórkami i miska z jedzonkiem sprawiają, że szybko o nich zapomina. No może odkurzacz jest czymś, czego nadal się boi.

Koteczka jest bystra, szybko się uczy, uwielbia zabawy i głaski. Chętnie zamieszka w domku z jakimś miłym, towarzyskim i spokojnym kotkiem.
Mufka jest wysterylizowana, zaczepiona, odrobaczona, test Fiv i Felv ujemne. Jest zaczipowana i ma książeczkę zdrowia.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz posiadanie osiatkowanych okien/ balkonu.

Chcesz adoptować Mufkę? Proszę wypełnij on-line ankiety przedadopcyjnej https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny Aga: 604 268 143, Magda: 509 581 758. Prosimy o kontakt po godz. 16:00.

Jeśli koteczka nie morze być członkami Twojej rodziny, lecz skradła Wasze serca – możecie je adoptować – wirtualnie.
To bardzo proste – wystarczy zgłosić nam mailowo na adres wirtualki@przytulkota.pl gotowość, by zostać wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł- to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.

Dziękujemy w imieniu Mufki❤

SONY DSC

SONY DSC

IMG_3469

IMG_3589

IMG_9941

SONY DSC