Morfeusz

Morfeusz

Data publikacji: 15.05.2020

Morfeusz urodził się około 2010 roku. To kochany i bardzo przytulaśny kocurek, który kocha ludzi. Gdy tylko dojrzy człowieka, natychmiast przeciąga łaputy i zeskakuje na podłogę z posłanka, by wylewnie się przywitać. Morfek uwielbia strzelać baranki, wywijać ósemki między naszymi nogami i mruczeć przy tym wszystkim bardzo donośnie. Asystuje nam przy codziennych porządkach, trącając co jakiś czas noskiem lub miziając łapką po plecach…
Inne koty zupełnie mu nie przeszkadzają.
Morfeusz jest spokojny i zrównoważony. Większą cześć dnia spędza na spaniu lub drzemaniu. Ożywia się tylko w czasie pory karmienia i miziania.
Niestety ten rudy misiek jest nosicielem wirusa FeLV. Dlatego szukamy dla niego domku, w którym mieszka już jakiś felviaczek, albo domku, w którym nie ma innych kotów. Wirus FeLV jest nieszkodliwy dla ludzi ani innych gatunków zwierząt.
Morfeusz jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kotka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!