Molly ponownie szuka domu

Molly ponownie szuka domu
Data publikacji: 01.05.2018

Zdarzają się sytuacje, w których powrót z adopcji wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Mając na uwadze dobro i zdrowie Molly oraz kotki rezydentki trzeba było podjąć tę trudną decyzję. Molly ponownie jest pod naszą opieką i szukamy jej najwspanialszego domku na świecie. Molly ma obecnie około 1,5 roku. Jest uroczą kocią damą z charakterkiem. Nade wszystko kocha człowieka. Przymila się, prosi o porcję głasków, wchodzi na kolana, przytula. Lubi zabawy – chętnie goni wędkę czy piłeczkę. Kocich towarzyszy toleruje, ale gdy coś jej się nie podoba potrafi pacnąć łapką. Jest raczej typem dominującym. Idealnym domem dla Molly będzie dom bez małych dzieci i innych zwierząt. Konieczne jest posiadanie zabezpieczonego balkonu i okien. Molly trafiła do nas mając pół roku ze złamaną przednią łapką.

Kotka jest odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana, posiada chip i książeczkę zdrowia. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt telefoniczny (po godzinie 16.00) z Moniką – 660 725 010, Agnieszką – 604 268 143. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

A może chcielibyście adoptować Molly wirtualnie?
To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać, co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli – to jedynie 1zł dziennie.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota 😉
Dziękujemy w imieniu podopiecznych!

DSC_1142

DSC_1144

DSC_1149

DSC_1150

DSC_1243

DSC_1259