Misia

Data publikacji: 18.02.2020

Misia to najprawdziwsza, włochata przylepka. Tulenie, buziaczki, noszenie na rączkach i szeptanie do uszka to jest to, co Misia lubi najbardziej. Gdy czasem zdarzy się tak, że ktoś akurat nie będzie mógł jej pogłaskać lub przytulić, ona stanie obok i poczeka aż ten ktoś się namyśli. A jeśli myślał będzie zbyt długo – Misia miauknięciem przypomni mu o swoich pragnieniach i zapatrywaniach na najbliższe, wspólnie spędzane minuty.
Inne kotki Misi w niczym nie przeszkadzają. Troszkę ją ciekawią, troszkę je obwąchuje, ale wszystko z wyczuciem i w pokojowych zamiarach.
Gdy Misia trafiła do fundacji miała w uszku guza woszczynowego, który został usunięty. Po operacji panienka dość długo nosiła kołnierz, bo nieco denerwowało ją gojące się miejsce i bardzo się w nie chciała drapać. Teraz sytuacja jest już opanowana. Kicia dostaje lek hamujący rozwój komórek nowotworowych, a uszko zupełnie się wygoiło.
Szukamy Misi domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Szukamy Opiekuna, który w razie wznowy choroby – zadba o małą jak należy.
Kotka urodziła się w 2015, jest wykastrowana, zaszczepiona, testy FIV/FeLV ma ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani Misią, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Misię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!