Mieszko
Wirtualni opiekunowie Mieszka:

Pani Anna K.
Pani Teresa K.
Pani Ewa N.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Mieszko to słodziak jakich mało. Uwielbia się przytulać, mościć na naszych kolanach oraz obwąchiwać twarze, noskiem szturchając w policzki. Kiedy jesteśmy u niego, on kładzie się gdzieś nieopodal, bo w razie jakbyśmy poczuli przemożną chęć pomiziania kogoś – to on jest gotowy.

A kiedy już naprawdę nie mamy dla niego czasu, troszkę zasmucony odchodzi w jakiś kącik, ale już po chwili przetacza się z boczku na boczek, wije między słupkami drapaków, albo próbuje schwytać swój lub czyjś ogonek. Nie umie się nudzić.
Oczywiście zabawy z wędką, laserem, piłeczkami i wszystkim innym — mają w serduszku Mieszka miejsce priorytetowe.

Z innymi kotami dogaduje się bardzo dobrze. Z rozczulającą naiwnością próbuje nawiązać kontakt nawet z tymi, którzy go już raz albo dwa ofukali. Mieszko jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Testy FIV/FeLV ma ujemne. Urodził się w kwietniu 2022.

Szukamy dla niego domku w którym zamieszka razem z siostrą – Boną, albo takiego, w którym już mieszka skory do zabaw kociak. Ważne jest dla nas żeby był to domek niewychodzący, z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Mieszka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na wirtualki@przytulkota.pl, podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!