Mido
Wirtualni opiekunowie Mido:

Pani Karina B.
Pani Nina P.
Pani Marta R.
Pani Katarzyna T.
Pani Sylwia W.
Pan Wojciech Z.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Mido to kotek, który większość dotychczasowego życia spędził na dworze 🌦. Ufał i pozwalał się dotykać jedynie swojemu karmicielowi, który niestety, jakiś czas temu umarł 😿. I teraz w kociarni, ten cudny wstydzioszek walczy sam ze sobą, bo widać, że bardzo by chciał być głaskany, ale jeszcze troszkę się boi… 🥺

Jednak jakiś czas temu, w tym tunelu nieśmiałości pojawiło się światełko ✨. Miduś niedawno uległ urokowi naszej Julii, odważył się dotknąć i… pomruczał. No i teraz kiedy jest cicho, a Julia ma czas, to on przysiada w jej pobliżu niczym sfinks, opiera się dumnie na przednich łapkach, leciutko unosi kuperek, nadstawiając go do miziania 🥰.

Mido urodził się około 2016 roku. Jest zdrowy, wykastrowany i zaszczepiony. Szukamy dla niego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Ludzi o wielkich sercach, którzy zaakceptują to, że ten przystojniak będzie potrzebować czasu, by zaufać i się otworzyć.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. 📞 Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Mida wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!