Mia
Wirtualni opiekunowie Mii:

Pani Monika B.
Pani Agnieszka K.
Pani Elżbieta K.
Pani Paulina K.
Państwo Adrianna i Andrzej S.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Mia jest kotkiem ciekawskim i chętnym do interakcji ⛹‍♀. Z uwagą obserwuje nasze syzyfowe prace w Mruczarni, przemyka bliziutko podczas porządków, że niby my wcale nie jesteśmy tacy interesujący, że niby ona tylko tędy przechodziła, w drodze do drugiego pokoju, w bardzo ważnej sprawie… 😅

Mia urodziła się w połowie 2019 roku. Jest delikatną i wrażliwą panienką o eleganckim umaszczeniu. Ponieważ przez pierwszy rok swojego życia była zdana tylko na siebie – trzyma w stosunku do nas pewien dystans, chociaż wybranym – pozwala się pomiziać 💘. Chętnie wsłuchuje się w ich spokojny głos i cichutko mruczy podczas głaskania za uszkiem, czy pod bródką. Widać, że bardzo to lubi i że, gdy zaistnieją sprzyjające okoliczności, polubi jeszcze bardziej.

Z innymi kotami kicia dogaduje się bardzo dobrze. Jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona, tylko nie ma już większości ząbków. Testy na FIV/FeLV ma ujemne.

Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Ludzi o wielkich sercach, którzy zaakceptują to, że Mia to kotek, który w nowym miejscu może potrzebować trochę czasu by… rozkwitnąć 🌷.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. 📞 Telefon w sprawie adopcji: 798 922 412 lub 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Mię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie na adres wirtualki@przytulkota.pl, podacie jej imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!