Merida

Data publikacji: 31.10.2019

Merida jest kicią o przyjaznym usposobieniu. Na przywitanie ociera się o nasze nogi, spogląda w oczy, zachęca do miziania. Większość dnia spędza zwinięta w jakimś koszyczku na wysokościach, a gdy znajdziemy się w jej zasięgu – cichutko wysuwa łepek i trąca nas noskiem w czubek głowy.
Merida pięknie mruczy, potrafi gruchać i daje się nosić na rączkach. Jest cudowną, wrażliwą kicią, spragnioną obecności człowieka. Inne koty jej nie przeszkadzają, mała jest typem, który unika konfliktów i nie odpowiada na zaczepki.
Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Merida ma ukończone 4 lata, jest wykastrowana i zaszczepiona. Testy białaczkowe ma ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani małą, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Meridę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!