Mati – czarno-biały gawędziarz z cmentarza.

Mati – czarno-biały gawędziarz z cmentarza.
Data publikacji: 28.10.2018

Mati – czarno-biały gawędziarz z cmentarza.
Mati najchętniej sam by Ci o sobie opowiedział. Rzadko jest widywany z zamkniętym pyszczkiem.
Jest to rezolutny nieduży 3-letni kotek, który nie wchodzi w swary z innymi kotami, ale i nie daje sobie w kaszę dmuchać.
Na widok wolontariuszy wymrukuje i wyśpiewuje, jak to Cię szukał, jak już był u Twych stóp, ale pobłądził i zima zastała go na…cmentarzu dla zwierząt. Nasz kochany Mati to kocia przylepka, która w bardzo subtelny sposób komunikuje, aby zwrócić na siebie uwagę. Wpatruje się swoim zielonymi ślipkami i ociera o nogi, lgnie do człowieka i jak tylko usiądziesz przyjdzie do Ciebie pogadać i się pomyziać za uszkiem. A jeszcze jak masz coś dobrego na ząb to już nie odstąpi Cię na krok. Mati to kochany, spokojny i bardzo ufny kotek. Ostatnio swoje kocie smutki związane z brakiem zainteresowanych jego adopcją zaczął zajadać, także zrobiło się z niego kawał okrąglutkiego futerka.

Zaadoptuj Matiego a zyskasz bezinteresownego kociego przyjaciela na dobre i na złe <3

Mati jest kastrowany, szczepiony, odrobaczony, testy FelV i Fiv ujemne, ma czipa i książeczkę zdrowia.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i zabezpieczenie okien/balkonu siatką.

Mati prosi też o wypełnienie on-line ankiety przedadopcyjnej https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny Aga: 604 268 143, Magda: 509 581 758. Prosimy o kontakt po godz. 16:00.

Jeżeli nie możesz dać Matiemu prawdziwego domu, adoptuj ją wirtualnie. Wystarczy napisać do nas na adres: wirtualki@przytulkota.pl chcę zostać wirtualnym opiekunem Matiego i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł- to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.

Mati czeka! Czy może na Was liczyć?

_MG_7819

_MG_8069

_MG_8081

IMG_9610

IMG_9792

Mati-zdjęcie główne