Marcysia

Marcysia
Data publikacji: 28.10.2018

W Centrum Łodzi brudna, głodna kotka w zaawansowanej ciąży weszła pod nogi przechodzącej pani i zaczęła się ocierać, łasić, prosić o jedzenie, uwagę i robić wszystko, aby ta nie odeszła. Tak trafiła do naszej fundacji. Marcysia nie odnajduje się w tłumie kotów, zamiera i udaje, że jej nie ma. Za to gdy pojawia się człowiek mizianie bez końca, mruczy, masuje, wciera się. Jest łagodna, przemiła, nieśmiała. Marcysia pilnie potrzebuje swojego, spokojnego domu i człowieka, który ją pokocha od pierwszego wejrzenia, mruczenia czy też dotyku. Marcysia jest gotowa do adopcji i tak bardzo czeka, aby ktoś zabrał ją z tego rozbrykanego tłumu i dał dużo miłości i spokoju. Marzy Ci się prawdziwa miłość do grobowej deski, związek pełen czułości, delikatności, ciepła – adoptuj Marcysię!

Marcysia jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, testy FelV i Fiv ujemne, ma czipa i książeczkę zdrowia.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i zabezpieczenie okien/balkonu siatką.

Marcysia prosi też o wypełnienie on-line ankiety przedadopcyjnej https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny Aga: 604 268 143, Magda: 509 581 758. Prosimy o kontakt po godz. 16:00.

Jeżeli nie możesz dać Marcysi prawdziwego domu , adoptuj ją wirtualnie. Wystarczy napisać do nas na adres: wirtualki@przytulkota.pl chcę zostać wirtualnym opiekunem Marcysi i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł- to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.

Marcysia czeka! Czy może na Was liczyć?

SONY DSC

SONY DSC

IMG_1475

IMG_1616

IMG_1650

IMG_3594