Marcinek

Marcinek

Data publikacji: 13.11.2019

Jeśtem Malcinek i jeśtem ciałkiem ładny. Mam taką jakby maśkę Batmanka na oćkach. Baldzio ją lubię, bo lubię być jak siupel bohatel. Lubię mieć moje siupel mocie, dzięki któlym mogę niby pajęcinką omotywać ciocie. Jeśtem sibki jak błyśkawicia, umiem się tak ekśplesiowo kotłować, zie śtaję się niewidzialny dla ciocinych ociek olaś śkakać ś takich wysiokości, źe juś plawie latam. Jeście tylko pelelina i będę gotowy!
Marcinek ma około pięciu miesięcy. Jest zdrowy, zaszczepiony i zaczipowany. Lubi ludzi i inne koty. Szukamy dla niego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej oddamy go z kimś z rodzeństwa lub do domku, w którym już mieszka inny kotek, który dotrzyma naszemu Batmankowi towarzystwa.
Jeśli jesteście zainteresowani, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Marcinka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!