Marcepan

Marcepan
Data publikacji: 27.10.2018

Historia Marcepana jest taka jak wielu kotów, które trafiają do fundacji. Jest to koci jegomość znikąd, który nagle pojawił się w stadzie wolno żyjących kotów dokarmianych przez zaprzyjaźnioną z naszą fundacją karmicielkę. Skąd się tam wziął? Nie wiadomo. Wiadomo jednak, że takie nagłe kocie pojawienia się są wynikiem porzucenia lub zagubienia. Marcepan to duży, dorodny kot, ale był niewykastrowany, dlatego karmicielka przywiozła go do lecznicy na zabieg kastracji i tak oto kot trafił do nas. Kocur jest oswojony, więc pojawił się dylemat, czy zwrócić mu wolność, czy przyjąć i szukać domu. I tak Marcepan został u nas. Być może to kot wychodzący, który za bardzo oddalił się od domu, a może zwyczajnie został porzucony. Teraz jest już bezpieczny i nieśmiało wygląda nowego domu… Nasz kochany Marcepanek w Fundacji mieszka już prawie 1 rok także charakter Jegomościa zdążyliśmy już dobrze poznać. Marcepan od początku pobytu mieszkał w oddzielnym boksie, ponieważ ewidentnie pokazywał, że nie przepada za towarzystwem kotów, prychał i jeżył się, nerwowo machał ogonem do tego potrafił pogonić i pacnąć łapą każdego kota, który chciał się z nim spoufalać. Być może na wolności był samcem alfa i to on był panem i władcą terytorium, na którym mieszkał. W stosunku do ludzi Marcepan to koci egoista chce mieć człowieka tylko dla siebie. Patrz, podziwiaj i głaszcz tylko mnie. Lubi się łasić, być głaskany i wtedy wychodzi z niego jak bardzo potrzebuje kontaktu z drugą istotą. Jest przekochany i zapatrzony w człowieka jak w obrazek. Koty do szczęścia nie są mu potrzebne wcale, dlatego szukamy dla Marcepana domku bez innych zwierząt gdzie będzie jedynakiem tak, aby nie musiał walczyć o uwagę człowieka czuł się jak koci król. Jeśli jesteś w stanie stworzyć Marcepanowi koci raj gdzie będzie czuł się jak król w zamian otrzymasz wiernego i spragnionego miłości kociego przyjaciela.

Marcepanik to duży ok. 4 letni, dostojny kocur o ciekawym biało-burym umaszczeniu. Ma zielono-żółte oczka, białe wibryski i zawadiacką plamkę przy nosku. Może to właśnie Ty zakochasz się w tym przystojnym kocurku?❤

Marcepan jest wykastrowany, zaszczepiony a także odrobaczony, ma chip oraz książeczkę zdrowia. Testy FelV i Fiv ujemne.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy: adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny z: Magdą 509 581 758 lub Agą 604 268 143 (po godz. 16:00).

A może chcielibyście adoptować Marcepana wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😀 ) — to jedynie 1 zł dziennie. To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

IMG_2638

IMG_3642

marcepan11

Mrcepan -główne zdjęcie