Mamy nowy Dom Tymczasowy!

Mamy nowy Dom Tymczasowy!

Mamy nowy Dom Tymczasowy ( DT) dzięki Pani Monice i jej rodzinie 2 kotki z działek w Kotlinach znalazły schronienie przed zimą❤

Nasi nowi podopieczni to Kryształek jest już w DT- na zdjęciu i jego siostra Perełka- aktualnie przebywa w lecznicy- Kotka nie chce jeść i mam rozstrój żołądka. Czekamy na wyniki badań krwi a kotka otrzymuje kroplówki. Jak dojdzie do siebie i jej stan zdrowia się ustabilizuje czeka ją odrobaczenie, szczepienie i kastracja. Kryształek już został wykastrowany, odpchlony i odrobaczony. Czeka go jeszcze szczepienie.

Pani Monika poprosiła nas o pomoc dla chorych kotów z działek w Kotlinach. Na działkach kotki były karmione przez Panią Karmicielkę, której Pani Monika z rodziną pomagała. Niestety okres działkowy dobiega końca a Pani karmicielka nie mogła ostatnio na działki dojechać i w tym czasie kotki się pochorowały. Niestety ale na działkach ludzie rozkładali trutki na myszy i być może to spowodowało ich chorobę. Kotka przestała jeść wogólę i leżała zmarnowana bez sił , kotek też był jakiś nie swój. Na szczęście była w tym czasie na działkach Pani Monika, która nie przeszła obok kociaków obojętnie i zadzwoniła do Fundacji z prośba o pomoc.Kotki są w pełni oswojone dlatego odłowienie ich nie przysporzyło większych problemów i Pani Monika mogła spokojnie spakować je do kontenerka. Kotki przyjechały do naszej zaprzyjaźnione lecznicy na leczenie i kastrację. Na szczęście Pani Monika i jej rodzina zdecydowali, że chcą być naszym DT i tym sposobem wspólnymi siłami uratowaliśmy kolejne kocie bidy, które bez pomocy człowieka mógłby na działkach nie przeżyć.

Mamy nadzieję, że kocie rodzeństwo szybko znajdzie domek może być wspólny aby było im raźniej.

A może chcielibyście adoptować Kryształka i Perełkę wirtualnie? To bardzo proste — wystarczy napisać do nas maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią bycia wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 60zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) — to jedynie 1zł dziennie/1 kot.

A może chcielibyście wspomóc leczenie i profilaktykę Kryształka i Perełki?

Gorąco zachęcamy! Bez Waszych darowizn nie dalibyśmy rady ratować kocich istnień
Będziemy bardzo wdzięczni za każdą złotóweczkę:
Fundacja Przytul Kota Kotarbińskiego 19 (jest to adres korespondencyjny, nie jest to adres Mruczarni) 91-163 Łódź
KRS: 0000582607

Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
PayPal: fundacja@przytulkota.pl

tytułem: darowizna dla Kryształka I Perełki
*środki niewykorzystane na cel wskazany, będą przeznaczone na cele statutowe.
Dziękujemy! 😉

Kryształek