Malfoj

Data publikacji: 28.07.2020

Malfoj wraz ze swoim rodzeństwem: Luną oraz Nikolasem zostali znalezieni kilka tygodni temu w wysokiej trawie, przy rurach grzewczych w Ozorkowie.
Maluchy były w pełni oswojone, co wskazywało na ewidentne porzucenie. Nie miałyby żadnych szans na przeżycie, gdyby ich krzyk nie zaalarmował przypadkowego przechodnia.

Malfoj trafił do naszego domu tymczasowego, gdzie nauczył się wzorowo korzystać z kuwety oraz spożywać pokarm stały. Kocurek urodził się na początku maja bieżącego roku.
Jaki jest Malfoj? To mały odkrywca i poszukiwacz skarbów. No bo kto, jak nie on, znajdzie nawet najmniejsze ziarenko karmy, które rozsypało jego rodzeństwo? Któż inny odnajdzie pluszową myszkę ukrytą pod kocem lub za kuwetą? Czy znajdzie się tutaj bardziej zagorzały poszukiwacz dna kuwety, przed załatwieniem swoich potrzeb? Jesteśmy pewni, że nie.
Ludzie? Hmm… nakarmią, napoją, kuwety posprzątają i nawet wędką pomachają, ale trochę się ich obawia, w szczególności obcych. Na kolanach posiedzi, ale niezbyt długo, przecież świat jest pełen interesujących rzeczy. Z pewnością w nowym domku, gdy poczuje się bezpiecznie będzie rozmruczanym kociakiem.

Malfoj jest dwukrotnie odrobaczony oraz dwukrotnie zaszczepiony, posiada czip oraz książeczkę zdrowia.
Adopcja najchętniej w dwupaku, z którymś z rodzeństwa lub do towarzystwa innego kociaka w domu.

W przypadku zainteresowania adopcją, prosimy o wypełnienie ankiety: https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ albo o kontakt telefoniczny z Agą: 604 268 143 lub Natalią: 519 192 799.
Szukamy domku niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli Malfoj nie może być członkiem Twojej rodziny, lecz skradł Twoje serce – możesz adoptować go wirtualnie.
To bardzo proste – wystarczy zgłosić nam mailowo na adres wirtualki@przytulkota.pl gotowość, by zostać wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł – to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.
Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale w Fundacji potrafimy je zamieniać w koci dobrobyt.

W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota.
Dziękujemy w imieniu Malfoja i pozostałych podopiecznych!