Lilijka

Lilijka

Data publikacji: 06.10.2021

Delikatna i cudowna. Spokojna, spragniona opieki i troski, jednym słowem – przekochana. Oto Lilijka. Koteczka akceptuje inne koty, jest usposobiona do nich pokojowo. Jednak nade wszystko uwielbia ludzi i tulenie. Wzięta na ręce wczepia się mocno łapkami i rozgląda z zaciekawieniem po okolicy widzianej z nowej perspektywy.
Malutka ma za sobą wygraną walkę z panleukopenią. Jest zdrowa, zaszczepiona i wykastrowana. Testy na FIV/FeLV są ujemne. Urodziła się we wrześniu 2019. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Lilijkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!