Liam ma panleukopenię

Liam ma panleukopenię

Data publikacji: 21.06.2020

🚑🚨🚑 TRANSPORT NIEMCY – POLSKA PILNIE POTRZEBNY 🚑🚨🚑

Balbinki trafiły do nas w fatalnym stanie. Zrobiliśmy wszystko, by koci katar nie odebrał im wzroku. Zaleczyliśmy świerzb, odkarmiliśmy, pokonaliśmy biegunkę, która była tak silna, że spowodowała odparzenia.
Sądziliśmy, że najgorsze już za nimi. Myliliśmy się.

Wczoraj jeden maluszek zasłabł. Zaczął przewracać się przy chodzeniu i wymiotować. Wróciła biegunka. Wykonaliśmy test – ledwo wyraźna kreseczka. Prawdopodobnie panleukopenia.

Dzisiejsza morfologia rozwiała wszelkie złudzenia. Inne choroby zostały wykluczone – Liama zabija panleukopenia.

Jesteśmy przerażeni, zrozpaczeni i spanikowani. Zorganizowaliśmy surowicę, lecz będzie jechać do nas z Bawarii. Otrzymamy ją dopiero w środę w nocy. Boimy się, że dzieci nie mają tyle czasu. Boimy się, że do środy zachorują kolejne maleństwa. Każda godzina oczekiwania na lek napawa nas przerażeniem.

Drodzy Lubiciele, czy znacie kogoś, kto będzie jechał lub może pojechać w trasę? Lek czeka na odbiór w Bawarii. Desperacko potrzebujemy kierowcy. Jeśli możecie nam pomóc – bardzo prosimy o wiadomość prywatną. Każda godzina ma znaczenie. Nie wiemy, ile jeszcze bólu, cierpienia i chorób zniosą te maleńkie, kruche ciałka.

Z całych sił błagamy o pomoc.