Lemurka – szukam domu

Lemurka – szukam domu
Data publikacji: 2.11.2018

Lemurka trafiła do Fundacji prosto z ulicy miała być kotem dzikim wolnożyjącym, który złapał się do klatki w akcji sterylizacji kotów wolnożyjacych. Okazało się jednak, że kotka jest oswojona i lgnie do człowieka, dlatego postanowiliśmy szukać jej domku. Lemurka to oaza spokoju względem człowieka, nie protestuje przy braniu na ręce. Musiał mieć wcześniej styczność z człowiekiem, bo wie jak przyjemne może być głaskanie i myzianie za uszkiem. Być może była kiedyś kotem domowy ale z niewiadomych nam przyczyn trafiła na ulicę. Takie kocie bezdomianki jak Lemurka doświadczyły na pewno już dużo w życiu, dlatego są to koty po tzw. przejściach trzeba, zatem wykazać się dużą uwagą, wrażliwością i wiedzą, co do kocich zachowań a by móc w pełni świadomie i odpowiedzialnie wprowadzić takiego kota do swojego domu i serca.Na ten moment Lemurka mieszka w boksie ze swoją koleżanką z podwórka- Beri. Dziewczynki razem czują się pewniej i mają towarzystwo do zabawy, bo to akurat lubią najbardziej. Dokazują za piłeczkami, zabawkami i wędkami jak pijane zające. Energia rozpiera naszą kochaną Lemurkę także z taką kocią towarzyszką nie będziecie się nudzić. Lemurka korzysta bezbłędnie z kuwety, nie wybrzydza przy jedzeniu.

Zaadoptuj Lemurkę, a zyskasz kocią przyjaciółkę na dobre i na złe❤

Lemurka to młoda kotka, jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, testy FelV i Fiv ujemne, ma czipa i książeczkę zdrowia.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i zabezpieczenie okien/balkonu siatką.

Lemurka prosi też osoby zainteresowane adopcją o wypełnienie on-line ankiety przedadopcyjnej: https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny Aga: 604 268 143, Magda: 509 581 758. Prosimy o kontakt po godz. 16:00.

Jeżeli nie możesz dać Lemurce prawdziwego domu, adoptuj ją wirtualnie. Wystarczy napisać do nas na adres: wirtualki@przytulkota.pl, że chce się zostać wirtualnym opiekunem Lemurki i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł- to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.

Lemurka czeka! Czy może na Was liczyć?

lEMURKA 1

Lemurka 2

Lemurka

Lemurka3

Lemurka4

Lemurka6-

Lemurka7- główne