Łazanka

Łazanka

Data publikacji: 15.09.2020

Kto ma najsłodsze łapeczki? Kto ma najbardziej hipnotyzujące oczyska? Kto jest najrozkoszniejszą kluseczką na świecie? Prawidłowa odpowiedź brzmi: Łazanka!

Gdy Łazanka biegnie z ogonkiem podniesionym do góry, troszkę nieporadnie przebierając grubiutkimi łaputkami, serce topnieje w sekundzie. Człowiek nie marzy o niczym innym, niż o porwaniu tej przecudnej kluchy w ramiona, ucałowaniu jej puchatego łebka i pomizianiu pulchnego brzuszka.

Gdy Łazanka jest głodna, z niezwykłą gracją wspina się po nogawce spodni karmiciela. Gdy nie je i nie śpi – całą swoją kluskowatość oddaje zabawie. Z braciszkami, z siostrzyczkami, z ciotkami, z wujkami, z piłeczkami, myszkami, drapaczkami…

Ta przecudna dziewczynka urodziła się na początku sierpnia 2020 r. i niedługo będzie szukać własnego domu. Kochającego, odpowiedzialnego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Łazanka jest córką Falbanki, siostrą Świderka, Penne, Wstążki i Kokardki. Bardzo chętnie wyruszy do nowego domu z towarzystwie kogoś z rodziny.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, koniecznie wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna lub zadzwońcie po godzinie 16:00 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować kociątko wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄).
To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!