Łatka

Data publikacji: 17.04.2020

Łatka urodziła się około 2010 roku. Mieszkała w domku, w którym miała zapewnioną opiekę i miłość, lecz niestety, jej pani umarła. Od tamtej pory kicia jest nieszczęśliwa. Nie odnajduje się w Mruczarni. Przemyka niczym cień, z nami nie chce mieć zbyt wiele wspólnego. Jej pęknięte serduszko nie może się zagoić po stracie. Łatka ciągle nie umie pogodzić ze zmianami.
Koteczka większość czasu spędza w krainie snów. Jest spokojna i cichutka. Gdy nas nie ma w pobliżu wyrusza na zwiedzanie, obwąchuje inne koty, wygląda przez okno…
Mamy nadzieję, że kicia z czasem się przekona, że może nam zaufać, że ktoś może ją jeszcze pokochać, dać nowy domek i schronienie na drugą połowę życia.
Łatka jest zdrowa, wykastrowana, testy FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niej domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Łatki, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kicię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!