Lambert

Lambert

Data publikacji: 20.07.2020

Lambert jest dzieckiem wolno żyjącej kotki oraz bratem Limby i Merkusa. Urodził się na początku maja tego roku, na podłódzkich działkach. Odnalezienie maluchów było dla nas niemałym wyzwaniem, bowiem ich mamusia sprytnie przenosiła dzieci, za każdym razem, kiedy została przez kogoś zauważona. Dzięki uporowi osoby, która zgłosiła się do nas w tej sprawie, udało się zabezpieczyć kocięta, a matkę poddać kastracji.

Opisać Lamberta jednym słowem? Niezgrabność. Jednak jest to tak urocza niezgrabność, że rozpuści nawet serce z lodu. Ostatni przy misce, potykający się podczas zabawy. Nie ma co się dziwić, w końcu piłka toczy się tak szybko, a rodzeństwo ma super moce, które pomagają im szybciej biegać. Lambert jest małą, uroczą ciamajdą. Jesteśmy jednak pewni, że wyrośnie z niego duży i odważny kocurek, któremu nawet nocne cienie nie będą straszne. Będziecie żałować, jeśli to nie Wy będziecie świadkami jego przemiany.

Lambert został dwukrotnie odrobaczony oraz zaszczepiony, ma czip i książeczkę zdrowia.
Kocurek przyzwyczajony jest do obecności innych kotów oraz małych psów. Adopcja najchętniej w dwupaku, z którymś z rodzeństwa, lub do towarzystwa innego kociaka w domu.

W przypadku zainteresowania adopcją, prosimy o wypełnienie ankiety: https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/
albo o kontakt telefoniczny z Agą: 604 268 143, Natalią: 519 192 799 lub Magdą: 509 581 758.

Szukamy domku niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli Lambert nie może być członkiem Twojej rodziny, lecz skradł Twoje serce – możesz adoptować go wirtualnie.To bardzo proste – wystarczy zgłosić nam mailowo na adres wirtualki@przytulkota.pl gotowość, by zostać wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł – to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.
Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale w Fundacji potrafimy je zamieniać w koci dobrobyt.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota.
Dziękujemy w imieniu Lamberta i pozostałych podopiecznych!