Kulka
Wirtualni opiekunowie Kulki:

Pani Beata B.
Pani Barbara D.
Pani Klaudia K.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Kulka to kotka-zagadka. Nigdy nie wiemy w jakim nastroju nas przywita i czy podczas miziania będzie warczeć czy mruczeć 🙈. Czasem mamy wrażenie, że ona sama za bardzo nie wie, jaka ma być… Lepiej nas lubić, czy może się jeszcze troszkę poboczyć 😿?

Ale my mamy świadomość, że wszystkie te „fochy” Kuleczki, to wynik niezbyt miłej przeszłości 🥺. Efekt smutnych doświadczeń. Kuleczka, kiedyś kochana i hołubiona, nagle znalazła się na ulicy 😔. Niechciana, zapomniana, wyrzucona jak zabawka, która znudziła się dzieciom… I jak tu lubić ludzi? Jak im uwierzyć i wysunąć szyję do miziania? Ciężko 💔.

Jednak mimo wszystko, my codziennie się staramy odbudować jej zaufanie i widzimy, że ta kocia piękność z każdym dniem otwiera się bardziej i pozwala nam na więcej 💕. Miziać możemy coraz dłużej, a ona coraz śmielej i częściej zabiega o nasze względy 🐈. Dlatego mamy podstawy sądzić, że w odpowiedzialnym, pełnym prawdziwej miłości domku Kuleczka będzie typową kizią-mizią, może nieco charakterną, ale jednak 😍.

Inne koty? Kuleczka woli ich nie oglądać. W ich towarzystwie robi się nerwowa, dlatego lepiej, żeby była kocią jedynaczką 🤷
♀️. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kicia jest zdrowa, zaszczepiona i wykastrowana. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Urodziła się około czerwca 2019 roku.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ ✅.
☎ W razie pytań możecie dzwonić między 11:00 a 19:00. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Patrycja – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Kuleczkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł) 💝. To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła!