Krajka

Data publikacji: 30.10.2021

Mała Krajanka jest typem ciekawskiej iskierki. Lezie w każde otwarte drzwi, uchylone pudełka, wspina się na co da radę, pcha na ręce — byle wyżej. Lecz gdy nagle okaże się, że coś ją jednak wystraszyło: podskakuje na wyprostowanych nóżkach i znika za najbliższym rogiem. Krajaneczka jest bardzo ludziolubna. Biega dokoła nas z ogonkiem skierowanym w niebo, jak z małą antenką nadawczą. Noszona na rękach, z ciekawością obserwuje świat z wysokości. Nie lubi siedzieć w miejscu, woli, gdy coś się dzieje. Zaś gdy jest cisza i robi się nudno — mała zasypia.
Kotka bezbłędnie korzysta z kuwetki, je posiłki z miseczki i potrafi umyć sobie pyszczek po obiadku.
Szukamy dla niej odpowiedzialnego domku, takiego — na zawsze. Opiekuna, który obieca, że malutka zostanie wykastrowana za kilka miesięcy i który zadba o profilaktyczne szczepienia i regularne odrobaczanie małej. W zamian — otrzyma morze kociej miłości. Jego kolanka już nigdy więcej nie będą zmarznięte, a serduszko puste…
Malutka urodziła się w sierpniu 2021. Jest odrobaczona i zaszczepiona.
Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Z uwagi na młody wiek, dobrze, jakby w domku był już inny koci towarzysz, który nauczy małą jak żyć. Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować ją wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!