Konkurs „Łap dotacje na organizacje”

Konkurs „Łap dotacje na organizacje”

Data publikacji: 23.11.2022

🙏 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulkota-fpk 🙏

Portal pomocowy RatujemyZwierzaki ruszył z konkursem, w którym można wygrać dotację.

Na podium stanie 12 organizacji, których zbiórkę wesprze największa liczba unikalnych Darczyńców. Nie liczy się wysokość wpłat, a ich liczba! Ogromnie prosimy, wręcz błagamy: pomóżcie nam zawalczyć o dotację. A jest o co walczyć: najwyższa nagroda to aż 100 tysięcy złotych.

Jak sami dobrze wiecie, nasza obecna sytuacja nie jest wesoła. Zostaliśmy zmuszeni do zamknięcia Kocimiętki dla osób z zewnątrz i do zmniejszenia skali udzielanej pomocy. Nie wiemy, czy niedługo nie będziemy musieli przenieść Mruczarni w inne miejsce. Nie dość, że cena wynajmu ma drastycznie wzrosnąć, to jeszcze do tej pory nie mamy ogrzewania w budynku…

Gdyby udało nam się pozyskać dotację – moglibyśmy patrzeć w przyszłość z większą nadzieją, zamiast z coraz większym strachem. Może wówczas moglibyśmy pomyśleć o własnej nieruchomości, by uniezależnić się od wynajmu? Może sytuacja gospodarcza stopniowo ulegałaby poprawie, a my moglibyśmy pozyskać kolejne fundusze aby mieć miejsce, w którym znajdzie się woliera i enklawa dla kotów wolno żyjących?

Wiemy, że to bardzo śmiałe marzenie, lecz tylko marzenia pozwalają nie stracić nadziei.

Kochani, każda wpłata, każdy grosik jest na wagę złota. Nawet, jeżeli nie wygramy dotacji – w obecnej sytuacji dodatkowe fundusze są ogromnie ważne.

Środki zgromadzone w skarbonce przeznaczymy na utrzymanie kotów w naszym przytulisku i w domach tymczasowych oraz na opłacenie faktur za usługi weterynaryjne.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulkota-fpk