Kocanka
Zostań opiekunem wirtualnym

Dzień dobry. Mam na imię Kocanka. Skończyłam niedawno pięć miesięcy, mam trzech braci i ani jednej siostry. Nasza mama boi się ludzi, ale my – nie. My jesteśmy takie swojaki, że obsiadamy ciocie bez pytania, a niekiedy nawet – wbrew ich woli. Bardzo lubimy się tulić, przytulać, wtulać i otulać. Do siebie, ale do cioć – także… Wiadomo, że bawić się też czasem musimy, żeby nasze mózgi i łaputy dobrze się rozwijały, ale tulenie jest niezbędniejsze. Dzięki tuleniu nasze serduszka są szczęśliwe. Kotki, które są tulone mają gorące i radosne serduszka, co sprzyja ich zdrowiu ogólnemu i kondycji fizycznej. Jeśli amerykańscy naukowcy jeszcze tego nie odkryli, to odkryją zapewne w niedalekiej przyszłości…
Kocanka jest wrażliwą młodą damą. Jest zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia i czip. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej oddamy ją w parze z którymś z braci lub do domku, w którym mieszka już inny Mruczuś, który będzie jej towarzyszył podczas nieobecności opiekunów.
Jeśli jesteście zainteresowani Kocanką, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować ją wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!